naujienos

Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“ kuria infrastruktūrą neįgaliųjų sportui

Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“ persikėlė į naujas patogesnes patalpas Petro Armino progimnazijoje, kur gali naudotis sporto sale bei lauko aikštynu. Klubas siekia sukurti neįgaliesiems draugišką bei pritaikytą infrastruktūrą ir neseniai pakvietė į naujai įrengtos tinklinio aikštelės atidarymą.
Klubo prezidentas Tomas Kiveris pasidžiaugė, kad augant sporto mėgėjų bendruomenei ir plečiantis veiklai, klubui buvo suteiktos didesnės patalpos ir savivaldybės bei rėmėjų dėka kuriama geresnė žmonėms su negalia pritaikyta infrastruktūra, nes vienas iš organizacijos tikslų, lemiančių veiklos sėkmę – sąlygų neįgaliesiems sportuoti gerinimas.

Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, Tarybos narys Algirdas Brazys, Europos Parlamento narys Juozas Olekas ir klubo rėmėjai. Svečiai perkirpo simbolinę atidarymo juostelę ir džiaugėsi sportuojančių entuziazmu, aktyvia veikla ir sportiniais pasiekimais.

„Matydami klubo vykdomą aktyvią veiklą, puikiai gyvuojančios ir augančios organizacijos narių ryžtą siekti kuo geresnių sportinių rezultatų, savivaldybės vadovai stengiasi prisidėti prie infrastruktūros gerinimo bei palaikyti neįgaliųjų bendruomenės užimtumui organizuojamas veiklas. Džiaugiamės, kad klubas aktyviai organizuoja renginius negalią turintiems savivaldybės žmonėms, siekia plėsti ir gerinti paslaugų infrastruktūrą bei į Marijampolę pritraukia daug respublikinių neįgaliųjų renginių. Esate puikus pavyzdys mūsų bendruomenei, įrodantis, kad sportas keičia neįgaliųjų gyvenimą, o negalia netrukdo užsiimti aktyvia sportine veikla. Siekite ir toliau naujų tikslų ir džiuginkite savo pasiekimais“, – linkėdamas tolimesnės aktyvios veiklos ir optimizmo sakė mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“ –vienas iš aktyviausių veiklą organizuojančių ir dalyvaujančių daugelyje šalies sporto renginių neįgaliųjų sporto klubų Lietuvoje. „Siekis“ veikia jau dvidešimt metų. Klubo sportininkai dalyvauja įvairiose neįgaliųjų sporto varžybose ir iškovoja daug apdovanojimų. Kad pasiektų puikių pergalių, klubas organizuoja įvairiausių sportinių įgūdžių tobulinimo treniruotes ir aktyviai rengiasi varžyboms. Klubo bendruomenė stiprėja, pasipildo ir naujais nariais, kurie nepriklausomai nuo savo amžiaus ar negalios nori sportuoti. Kartu su klubo sportininkais veikloje dalyvauja ir norintys įsitraukti į sportinę veiklą šeimos nariai. Pagrindinis klubo „Siekis“ tikslas – burti aktyvią sportą mėgstančių neįgalių žmonių bendruomenę, kurioje būtų puoselėjamos geros emocijos, draugiškumas, vidinė stiprybė ir fiziniai įgūdžiai, organizuojamas turiningas laiko praleidimas ir sudarytos galimybės siekti sportinių pasiekimų.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

PASIDALINKITE SU KITAIS
Scroll to Top
Scroll to Top