Naudinga

Organizacijos teikiančios socialines paslaugas

VšĮ Giedruma LT globos namai ir paliatyvios pagalbos centras

Trumpas organizacijos aprašymas:
VšĮ Giedruma LT globos namai ir paliatyvios pagalbos centras teikia ambulatorinę paliatyviąją pagalbą ir ambulatorinę slauga asmens namuose bei stacionarią globą senyvo amžiaus asmenims.
Ambulatorinė paliatyvioji pagalba ir ambulatorinė slauga – tai medicininių, socialinių ir psichologinių paslaugų paketas, skirta asmenims, sergantiems sunkiomis, progresuojančiomis ir nepagydomomis ligomis. Visos paslaugos teikiamos asmens namuose ir yra NEMOKAMOS.
Socialiniai globos namai – nuo 2019 m. veikianti privati įstaiga, kuri teikia ilgalaikę/trumpalaikę socialinę globą senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia, suaugusiems asmenims su sunkia negalia, senyvo amžiaus asmenims su sunkia negalia. Globos namuose įsteigta 30 vietų.
Informacija apie veiklas/ projektus/ programas, į kurias žmonės gali registruotis:
Ambulatorinė paliatyvioji pagalba ir ambulatorinė slauga
Ambulatorinė paliatyvioji pagalba namuose teikiama vaikams ir suaugusiems, nepriklausomai nuo amžiaus, sergantiems onkologinėmis ligomis, Išsėtine skleroze, Parkinsono liga ar tam tikrais organų nepakankamumais. Ambulatorinės paliatyviosios pagalbos klientams neatlygintinai nuomojama slaugos įranga. Profesionali komanda kiekvienam klientui individualiai sudaro slaugos, kineziterapijos ir gydymo planą, atlieka įvairius tyrimus, tarpininkauja gaunant socialines išmokas. Taip pat, paslaugų gavėjų artimiesiems teikiama labai reikalinga socialinė ir psichologinė pagalba.
Ambulatorinę slaugą namuose gali gauti pensinio amžiaus arba turintys slaugos poreikį asmenys. Dėl kiekvienos reikiamos paslaugos sprendžia asmens šeimos gydytojas, išrašydamas siuntimą reikiamai procedūrai.

Socialiniai globos namai
Tai mūsų NAMAI, kuriuose jaukią pastogę ir prieglobstį surado 30 gyventojų, kurie dėl senatvės, negalios ar tam tikrų socialinių aplinkybių negalėjo savimi pasirūpinti. Jiems įsikurti ir adaptuotis naujoje vietoje padeda 13 profesionalių darbuotojų. Daug dėmesio skiriama asmenų sveikatai ir gerai emociniai būklei. Palaikome ryšius su giminėmis ir kaimynais. Vykstame į koncertus, spektaklius. Bendradarbiaujame su VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centru „Židinys“. Kartu organizuojame bendrus projektus susijusius su švenčių šventimu, rankdarbių gaminimu ar tiesiog pokalbius prie arbatos puodelio. Esame vieninteliai globos namai Marijampolėje, teikiantys įvairiapusę medicininę priežiūrą (nuolatinė šeimos gydytojos priežiūra, gydytojų specialistų konsultacijos, diagnostinių tyrimų atlikimas vietoje, profesionali žaizdų priežiūra). Aukšta medicininių ir socialinių paslaugų kokybė užtikrina orią senatvę.
Rekvizitai:
Pavadinimas: VšĮ Giedruma LT globos namai ir paliatyvios pagalbos centras
Adresas: Klaipėdos g. 77, Marijampolė
Telefonas: +370 602 37469
El .paštas: info@slaugau.lt
PASIDALINKITE SU KITAIS
Scroll to Top
Scroll to Top