Naudinga

Socialinės paslaugos

Ambulatorinė paliatyvioji pagalba ir ambulatorinė slauga

VšĮ Giedruma LT
Trumpas organizacijos aprašymas:
VšĮ Giedruma LT globos namai ir paliatyvios pagalbos centras teikia ambulatorinę paliatyviąją pagalbą ir ambulatorinę slauga asmens namuose bei stacionarią globą senyvo amžiaus asmenims.
Ambulatorinė paliatyvioji pagalba ir ambulatorinė slauga – tai medicininių, socialinių ir psichologinių paslaugų paketas, skirta asmenims, sergantiems sunkiomis, progresuojančiomis ir nepagydomomis ligomis. Visos paslaugos teikiamos asmens namuose ir yra NEMOKAMOS.
Socialiniai globos namai – nuo 2019 m. veikianti privati įstaiga, kuri teikia ilgalaikę/trumpalaikę socialinę globą senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia, suaugusiems asmenims su sunkia negalia, senyvo amžiaus asmenims su sunkia negalia. Globos namuose įsteigta 30 vietų.
Socialinės paslaugos aprašymas:
Ambulatorinė paliatyvioji pagalba namuose teikiama vaikams ir suaugusiems, nepriklausomai nuo amžiaus, sergantiems onkologinėmis ligomis, Išsėtine skleroze, Parkinsono liga ar tam tikrais organų nepakankamumais. Ambulatorinės paliatyviosios pagalbos klientams neatlygintinai nuomojama slaugos įranga. Profesionali komanda kiekvienam klientui individualiai sudaro slaugos, kineziterapijos ir gydymo planą, atlieka įvairius tyrimus, tarpininkauja gaunant socialines išmokas. Taip pat, paslaugų gavėjų artimiesiems teikiama labai reikalinga socialinė ir psichologinė pagalba.
Ambulatorinę slaugą namuose gali gauti pensinio amžiaus arba turintys slaugos poreikį asmenys. Dėl kiekvienos reikiamos paslaugos sprendžia asmens šeimos gydytojas, išrašydamas siuntimą reikiamai procedūrai.
Rekvizitai:
VšĮ Giedruma LT
Organizacijos adresas: Klaipėdos g. 77, Marijampolė
Organizacijos telefonas: +370 602 37469
Organizacijos el .paštas: info@slaugau.lt
PASIDALINKITE SU KITAIS
Scroll to Top
Scroll to Top