Naudinga

Socialinės paslaugos

Informavimo ir konsultavimo paslauga

Sidabrinė linija (M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas)
Trumpas organizacijos aprašymas:
Kas esame?
„Sidabrinė linija“ – nemokama draugystės, bendravimo ir pagalbos telefonu linija vyresnio amžiaus žmonėms. Teikiame emocinę paramą ir psichologinę pagalbą, informaciją ir konsultacijas, siūlome galimybę turėti telefoninį draugą, su kuriuo galėsite reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti.
„Sidabrinė linija“ padeda spręsti vyresnio amžiaus žmonių atskirumo, vienišumo, bendravimo trūkumo problemas, suteikdama senoliams galimybę džiaugtis visaverčiu gyvenimu.
„Sidabrinę liniją“ 2016 m. įkūrė ir administruoja M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas.
Viena pagrindinių fondo veiklos krypčių yra garbaus amžiaus žmonių gyvenimo kokybės gerinimas. Fondas siekia, kad Lietuva taptų draugiška šalimi senatvei, kurioje kiekvienam būtų gera senti, o garbaus amžiaus žmogus būtų neatskiriama ir svarbi visuomenės dalis. Šiuo tikslu plėtojame „Draugiškos šalies senatvei“ judėjimą Lietuvoje.
Socialinės paslaugos aprašymas:
„Sidabrinės linijos“ informavimo ir konsultavimo paslauga: vyresnio amžiaus žmonėms aktualios informacijos teikimas, atsižvelgiant į jų poreikius (socialinės, medicininės, teisinės, specializuotos kompleksinės pagalbos, užimtumo ir laisvalaikio organizavimo, savišvietos, savanoriškos veiklos galimybės), prireikus nukreipimas į tokią pagalbą ar paslaugas galinčias suteikti institucijas ar organizacijas, aktualios informacijos apie koronaviruso COVID-19 prevenciją ir rekomendacijų ekstremalios situacijos ir (ar) karantino metu teikimas. Skambinkite nemokamu telefonu 8 800 800 20 darbo dienomis 8:00-20:00 val.
Rekvizitai:
Sidabrinė linija (M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas)
Organizacijos adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius
Organizacijos telefonas: –
Organizacijos el .paštas: pasikalbekime@sidabrinelinija.lt
PASIDALINKITE SU KITAIS
Scroll to Top
Scroll to Top