Naudinga

Socialinės paslaugos

Socialiniai globos namai

VšĮ Giedruma LT
Trumpas organizacijos aprašymas:
VšĮ Giedruma LT globos namai ir paliatyvios pagalbos centras teikia ambulatorinę paliatyviąją pagalbą ir ambulatorinę slauga asmens namuose bei stacionarią globą senyvo amžiaus asmenims.
Ambulatorinė paliatyvioji pagalba ir ambulatorinė slauga – tai medicininių, socialinių ir psichologinių paslaugų paketas, skirta asmenims, sergantiems sunkiomis, progresuojančiomis ir nepagydomomis ligomis. Visos paslaugos teikiamos asmens namuose ir yra NEMOKAMOS.
Socialiniai globos namai – nuo 2019 m. veikianti privati įstaiga, kuri teikia ilgalaikę/trumpalaikę socialinę globą senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia, suaugusiems asmenims su sunkia negalia, senyvo amžiaus asmenims su sunkia negalia. Globos namuose įsteigta 30 vietų.
Socialinės paslaugos aprašymas:
Tai mūsų NAMAI, kuriuose jaukią pastogę ir prieglobstį surado 30 gyventojų, kurie dėl senatvės, negalios ar tam tikrų socialinių aplinkybių negalėjo savimi pasirūpinti. Jiems įsikurti ir adaptuotis naujoje vietoje padeda 13 profesionalių darbuotojų. Daug dėmesio skiriama asmenų sveikatai ir gerai emociniai būklei. Palaikome ryšius su giminėmis ir kaimynais. Vykstame į koncertus, spektaklius. Bendradarbiaujame su VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centru „Židinys“. Kartu organizuojame bendrus projektus susijusius su švenčių šventimu, rankdarbių gaminimu ar tiesiog pokalbius prie arbatos puodelio. Esame vieninteliai globos namai Marijampolėje, teikiantys įvairiapusę medicininę priežiūrą (nuolatinė šeimos gydytojos priežiūra, gydytojų specialistų konsultacijos, diagnostinių tyrimų atlikimas vietoje, profesionali žaizdų priežiūra). Aukšta medicininių ir socialinių paslaugų kokybė užtikrina orią senatvę.
Rekvizitai:
VšĮ Giedruma LT
Organizacijos adresas: Klaipėdos g. 77, Marijampolė
Organizacijos telefonas: +370 602 37469
Organizacijos el .paštas: info@slaugau.lt
PASIDALINKITE SU KITAIS
Scroll to Top
Scroll to Top